VSAB1365-6R8M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1365-6R8MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1365-6R8MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1365-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1365-6R8M
Popis
FIXED IND 6.8UH 13.5A 11.5 MOHM
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 13.5 A 11,5mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSAB1365-6R8M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1365
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm)
Saturační proud (Isat)
10,5A
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)