VSAB1365-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1365-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1365-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1365-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1365-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 15A 8.6 MOHM SMD
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 15 A 8,6mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
VSAB1365-4R7M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,6mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1365
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)
Saturační proud (Isat)
13,5A