VSAB1365-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1365-220MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1365-220MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1365-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1365-220M
Popis
FIXED IND 22UH 7A 39.5 MOHM SMD
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 39,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
VSAB1365-220M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
39,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1365
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)
Saturační proud (Isat)
6,4A