VSAB1365-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1365-150MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1365-150MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1365-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1365-150M
Popis
FIXED IND 15UH 8.5A 28 MOHM SMD
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.5 A 28mOhm max. 2-SMD Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Modely EDA/CAD
VSAB1365-150M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
28mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarované induktory, výkonové induktory pro automobilový průmysl
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1365
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm)
Saturační proud (Isat)
7,2A
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)