VSAB1365-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB1365-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB1365-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB1365-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB1365-100M
Popis
FIXED IND 10UH 11A 17.8 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11 A 17,8mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSAB1365-100M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
17,8mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1365
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,530" D x 0,496" Š (13,45mm x 12,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)
Saturační proud (Isat)
9A