VSAB0530-6R8M
Číslo produktu DigiKey
4044-VSAB0530-6R8MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-VSAB0530-6R8MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-VSAB0530-6R8MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VSAB0530-6R8M
Popis
FIXED IND 6.8UH 3.6A 90 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3.6 A 90mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
VSAB0530-6R8M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
90mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,215" D x 0,205" Š (5,45mm x 5,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
3,6A