VPAB3822-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-VPAB3822-3R3M-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
VPAB3822-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 105A 0.42 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 105 A 0,42mOhm max. 2-SMD Tvarovaná výkonová tlumivka s vysokou proudovou zatížitelností do průchozího otvoru
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,42mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 170°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Tvarovaná výkonová tlumivka s vysokou proudovou zatížitelností do průchozího otvoru
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,506" D x 0,866" Š (38,25mm x 22,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,506" (38,25mm)
Saturační proud (Isat)
175A