SPQ105-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-SPQ105-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-SPQ105-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-SPQ105-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SPQ105-100M
Popis
FIXED IND 10UH 4.25A 30 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 4.25 A 30mOhm max. 2-SMD Bubnové jádro, výkonový induktor
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Bubnové jádro, výkonový induktor
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1050
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,490" D x 0,401" Š (10,40mm x 10,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,189" (4,80mm)
Saturační proud (Isat)
4,5A