CSHB0540R-5R6M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0540R-5R6MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0540R-5R6MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0540R-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0540R-5R6M
Popis
FIXED IND 5.6UH 6A 33.9 MOHM SMD
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 33,9mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0540R-5R6M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
33,9mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)