CSHB0540R-5R6M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSHB0540R-5R6M |
Popis | FIXED IND 5.6UH 6A 33.9 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 33,9mOhm max. 2-SMD |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSHB0540R-5R6M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 6,5A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 33,9mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 2-SMD |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,157" (4,00mm) |