CSHB0540R-2R2M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0540R-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0540R-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0540R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0540R-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 10A 18.9 MOHM
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 18,9mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0540R-2R2M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
10,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
18,9mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)