CSHB0540R-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0540R-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0540R-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0540R-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0540R-100M
Popis
FIXED IND 10UH 4A 78.9 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4 A 78,9mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSHB0540R-100M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4,8A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
78,9mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)