CSHB0530R-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0530R-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0530R-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0530R-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0530R-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 6.5A 37 MOHM SMD
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6.5 A 37mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0530R-4R7M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
7A
Stejnosměrný odpor (DCR)
37mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)