CSHB0520R-2R2M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0520R-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0520R-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0520R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0520R-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 7A 25.5 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7 A 25,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0520R-2R2M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
7,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
25,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,228" D x 0,205" Š (5,80mm x 5,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)