CSHB0430R-5R6M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0430R-5R6MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0430R-5R6MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0430R-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0430R-5R6M
Popis
FIXED IND 5.6UH 6A 58.5 MOHM SMD
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Lisovaný Vodič 6 A 58,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0430R-5R6M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
58,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)