CSHB0430R-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0430R-3R3MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0430R-3R3MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0430R-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0430R-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 7.5A 30.5 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.5 A 30,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0430R-3R3M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
30,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)