CSHB0430R-3R3M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSHB0430R-3R3M |
Popis | FIXED IND 3.3UH 7.5A 30.5 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 7.5 A 30,5mOhm max. 2-SMD |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSHB0430R-3R3M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 6,5A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 30,5mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 2-SMD |
Indukčnost | Dodávaná velikost pouzdra 0430 |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |