CSHB0430R-2R2M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0430R-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0430R-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0430R-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0430R-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 8.3A 24.2 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8.3 A 24,2mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSHB0430R-2R2M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
7,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
24,2mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)