CSHB0430R-220M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0430R-220MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0430R-220MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0430R-220MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0430R-220M
Popis
FIXED IND 22UH 2A 272 MOHM SMD
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2 A 272mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0430R-220M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2A
Stejnosměrný odpor (DCR)
272mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)