CSHB0430R-1R0M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSHB0430R-1R0M |
Popis | FIXED IND 1UH 11.5A 12.1 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11.5 A 12,1mOhm max. 2-SMD |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSHB0430R-1R0M Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 9,6A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 12,1mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 2-SMD |
Indukčnost | Dodávaná velikost pouzdra 0430 |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |