CSHB0430R-1R0M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0430R-1R0MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0430R-1R0MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0430R-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0430R-1R0M
Popis
FIXED IND 1UH 11.5A 12.1 MOHM
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 11.5 A 12,1mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0430R-1R0M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
9,6A
Stejnosměrný odpor (DCR)
12,1mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)