CSHB0421R-150M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0421R-150MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0421R-150MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0421R-150MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0421R-150M
Popis
FIXED IND 15UH 2.2A 255 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.2 A 255mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSHB0421R-150M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,2A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
255mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)