CSHB0421-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0421-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0421-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0421-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0421-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 4.5A 58.5 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.5 A 58,5mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0421-4R7M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
58,5mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)