CSHB0421-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSHB0421-3R3MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSHB0421-3R3MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSHB0421-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSHB0421-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 5A 36.8 MOHM SMD
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5 A 36,8mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSHB0421-3R3M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
36,8mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)