CSEG0430H-5R6M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSEG0430H-5R6MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSEG0430H-5R6MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSEG0430H-5R6MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSEG0430H-5R6M
Popis
FIXED IND 5.6UH 5.9A 34.7 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
5.6 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 5.9 A 34,7mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty, měkká saturace
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
34,7mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty, měkká saturace
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
2-SMD
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0430
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,165" D x 0,165" Š (4,20mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,132" (3,35mm)
Saturační proud (Isat)
4,8A