CSEG0420H-1R2M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSEG0420H-1R2M |
Popis | FIXED IND 1.2UH 12.7A 11.3 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1.2 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 12.7 A 11,3mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty, měkká saturace |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 9A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 11,3mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Drátový (navíjený) | Vlastnosti Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty, měkká saturace |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,165" D x 0,165" Š (4,20mm x 4,20mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,093" (2,35mm) |