CSD0910B-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSD0910B-3R3MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSD0910B-3R3MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSD0910B-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSD0910B-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 6A 11.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 6 A 11,5mOhm max. 4-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSD0910B-3R3M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
10,5A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,5mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Drátový (navíjený)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
4-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,394" D x 0,354" Š (10,00mm x 9,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,394" (10,00mm)