CSCF3218-3R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF3218-3R3MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF3218-3R3MC
Popis
FIXED IND 3.3UH 55A 1.2 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 55 A 1,2mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSCF3218-3R3MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,2mOhm max.
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Balení
Nosič
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Stav součásti
Aktivní
Vlastnosti
Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Typ
Drátový (navíjený)
Způsob montáže
Průchozí otvor
Materiál - jádro
Pouzdro
Vertikální, 3 PC vývod
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
3218
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,260" D x 0,886" Š (32,00mm x 22,50mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,748" (19,00mm)
Saturační proud (Isat)
80A