CSCF2918H-330MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF2918H-330MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF2918H-330MC
Popis
FIXED IND 33UH 30A 2.58 MOHM TH
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 30 A 2,58mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Modely EDA/CAD
CSCF2918H-330MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
2,58mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
2918
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
1,102" D x 0,776" Š (28,00mm x 19,70mm)
Saturační proud (Isat)
10,5A
Výška při usazení (max)
0,728" (18,50mm)