CSCF2915L-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF2915L-4R7MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF2915L-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 34A 1.36 MOHM TH
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 34 A Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Modely EDA/CAD
CSCF2915L-4R7MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1.36mOhm Max
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
2915
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
1,098" D x 0,776" Š (27,90mm x 19,70mm)
Saturační proud (Isat)
39A
Výška při usazení (max)
0,606" (15,40mm)