CSCF2915H-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF2915H-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF2915H-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 32A 1.65 MOHM TH
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 32 A 1,65mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Modely EDA/CAD
CSCF2915H-100MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,65mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
2915
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
1,098" D x 1,098" Š (27,90mm x 27,90mm)
Saturační proud (Isat)
23A
Výška při usazení (max)
0,606" (15,40mm)