CSCF2014-330MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF2014-330MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSCF2014-330MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSCF2014-330MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF2014-330MC
Popis
FIXED IND 33UH 12A 11.1 MOHM TH
Podrobný popis
33 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 12 A 11,1mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Modely EDA/CAD
CSCF2014-330MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
11,1mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,886" D x 0,858" Š (22,50mm x 21,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Saturační proud (Isat)
11A