CSCF2014-150MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CSCF2014-150MCTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSCF2014-150MCCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSCF2014-150MCDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSCF2014-150MC
Popis
FIXED IND 15UH 14A 8.5 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 14 A 8,5mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSCF2014-150MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
8,5mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 3 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,886" D x 0,858" Š (22,50mm x 21,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,571" (14,50mm)
Saturační proud (Isat)
21A