CSCF2014-150MC | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSCF2014-150MC |
Popis | FIXED IND 15UH 14A 8.5 MOHM TH |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 14 A 8,5mOhm max. Vertikální, 3 PC vývod Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSCF2014-150MC Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 8,5mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Drátový (navíjený) | Vlastnosti Ferit Mn-Zn s nízkými ztrátami |
Materiál - jádro | Způsob montáže Průchozí otvor |
Indukčnost | Pouzdro Vertikální, 3 PC vývod |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,886" D x 0,858" Š (22,50mm x 21,80mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,571" (14,50mm) |
Saturační proud (Isat) 21A |