CSAC0730-2R2M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSAC0730-2R2M |
Popis | FIXED IND 2.2UH 8A 18 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8 A 18mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSAC0730-2R2M Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 18mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Vlastnosti Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,285" D x 0,260" Š (7,25mm x 6,60mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 14A |