CSAB1265A-3R3M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB1265A-3R3MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB1265A-3R3MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB1265A-3R3MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB1265A-3R3M
Popis
FIXED IND 3.3UH 18.5A 5.8 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Lisovaný Vodič 18.5 A 5,8mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Modely EDA/CAD
CSAB1265A-3R3M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
5,8mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1265
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Saturační proud (Isat)
26A
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)