CSAB1265A-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB1265A-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB1265A-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB1265A-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB1265A-100M
Popis
FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 16,5mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSAB1265A-100M Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
16,5mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Vlastnosti
Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
1265
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Saturační proud (Isat)
14A
Výška při usazení (max)
0,248" (6,30mm)