CSAB1265A-100M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSAB1265A-100M |
Popis | FIXED IND 10UH 10A 16.5 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 10 A 16,5mOhm max. 2-SMD Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSAB1265A-100M Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 16,5mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Vlastnosti Nízký stejnosměrný odpor (DCR), nízké ztráty |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro 2-SMD |
Tolerance ±20% | Dodávaná velikost pouzdra 1265 |
Jmenovitý proud (A) | Velikost / rozměry 0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm) |
Saturační proud (Isat) 14A | Výška při usazení (max) 0,248" (6,30mm) |