CSAB0530-4R7M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB0530-4R7MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB0530-4R7MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB0530-4R7MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB0530-4R7M
Popis
FIXED IND 4.7UH 4.1A 60 MOHM SMD
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.1 A 60mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSAB0530-4R7M Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
60mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0530
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,213" D x 0,197" Š (5,40mm x 5,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)
Saturační proud (Isat)
5A