CSAB0530-4R7M | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | CSAB0530-4R7M |
Popis | FIXED IND 4.7UH 4.1A 60 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 12 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.1 A 60mOhm max. 2-SMD |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | CSAB0530-4R7M Modely |
Kategorie | Stínění Stíněný |
Mfr | Stejnosměrný odpor (DCR) 60mOhm max. |
Řada | Stupeň ochrany AEC-Q200 |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro 2-SMD |
Indukčnost | Dodávaná velikost pouzdra 0530 |
Tolerance ±20% | Velikost / rozměry 0,213" D x 0,197" Š (5,40mm x 5,00mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |
Saturační proud (Isat) 5A |