CSAB0420-2R2M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB0420-2R2MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB0420-2R2MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB0420-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB0420-2R2M
Popis
FIXED IND 2.2UH 4A 65 MOHM SMD
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4 A 65mOhm max. 2-SMD
Modely EDA/CAD
CSAB0420-2R2M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
65mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)