CSAB0420-100M
Číslo produktu DigiKey
4044-CSAB0420-100MTR-ND - Páska a cívka (TR)
4044-CSAB0420-100MCT-ND - Řezaná páska (CT)
4044-CSAB0420-100MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CSAB0420-100M
Popis
FIXED IND 10UH 1.8A 282 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 1.8 A 282mOhm max. 2-SMD
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CSAB0420-100M Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,2A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
282mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
2-SMD
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,165" Š (4,40mm x 4,20mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)