CPRX3231L-8R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX3231L-8R2MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX3231L-8R2MC
Popis
FIXED IND 8.2UH 60A 0.85 MOHM TH
Podrobný popis
8.2 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 60 A 0,85mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Kategorie
Saturační proud (Isat)
88A
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,85mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,260" Š (32,80mm x 32,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,181" (30,00mm)