CPRX3231L-6R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX3231L-6R2MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX3231L-6R2MC
Popis
FIXED IND 6.2UH 68A 0.66 MOHM TH
Podrobný popis
6.2 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 68 A 0,66mOhm Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPRX3231L-6R2MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
100A
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,66mOhm
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,260" Š (32,80mm x 32,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,181" (30,00mm)