CPRX3231L-150MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX3231L-150MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX3231L-150MC
Popis
FIXED IND 15UH 42A 1.6 MOHM TH
Podrobný popis
15 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 42 A 1,6mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPRX3231L-150MC Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
64A
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,6mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,260" Š (32,80mm x 32,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,181" (30,00mm)