CPRX3231L-100MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX3231L-100MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX3231L-100MC
Popis
FIXED IND 10UH 50A 1.05 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 50 A 1,05mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Kategorie
Saturační proud (Isat)
78A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,05mOhm max.
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 155°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
1,291" D x 1,260" Š (32,80mm x 32,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
1,181" (30,00mm)