CPRX2520L-8R2MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX2520L-8R2MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX2520L-8R2MC
Popis
FIXED IND 8.2UH 47A 1.5 MOHM TH
Podrobný popis
8.2 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 47 A 1,5mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Modely EDA/CAD
CPRX2520L-8R2MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,5mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Vlastnosti
Plochý vodič, vysoká proudová zatížitelnost
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,819" Š (25,00mm x 20,80mm)
Saturační proud (Isat)
50A
Výška při usazení (max)
0,856" (21,75mm)