CPRX2520L-6R8MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX2520L-6R8MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX2520L-6R8MC
Popis
FIXED IND 6.8UH 53A 1.15 MOHM TH
Podrobný popis
6.8 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 53 A 1,15mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Flat Wire, High Current, Power Inductor
Modely EDA/CAD
CPRX2520L-6R8MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
1,15mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Vlastnosti
Flat Wire, High Current, Power Inductor
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,819" Š (25,00mm x 20,80mm)
Saturační proud (Isat)
60A
Výška při usazení (max)
0,856" (21,75mm)