CPRX2520L-4R7MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX2520L-4R7MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX2520L-4R7MC
Popis
FIXED IND 4.7UH 62A 0.95 MOHM TH
Podrobný popis
4.7 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 62 A 0,95mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Flat Wire, High Current, Power Inductor
Modely EDA/CAD
CPRX2520L-4R7MC Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,95mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Vlastnosti
Flat Wire, High Current, Power Inductor
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,819" Š (25,00mm x 20,80mm)
Saturační proud (Isat)
70A
Výška při usazení (max)
0,856" (21,75mm)