CPRX2520L-3R3MC
Číslo produktu DigiKey
4044-CPRX2520L-3R3MC-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
CPRX2520L-3R3MC
Popis
FIXED IND 3.3UH 65A 0.7 MOHM TH
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3.3 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 65 A 0,7mOhm max. Vertikální, 2 PC vývod Flat Wire, High Current, Power Inductor
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
CPRX2520L-3R3MC Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
0,7mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Balení
Nosič
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Drátový (navíjený)
Vlastnosti
Flat Wire, High Current, Power Inductor
Materiál - jádro
Způsob montáže
Průchozí otvor
Indukčnost
Pouzdro
Vertikální, 2 PC vývod
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
2520
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,984" D x 0,819" Š (25,00mm x 20,80mm)
Saturační proud (Isat)
90A
Výška při usazení (max)
0,856" (21,75mm)